Best Western Strand Hotel

Best Western Strand Hotel

Hanna Wiman                       
VD
0498-258830
hanna.wiman@strandhotel.se
Ernst Wiman                       
Vice VD, IT-Ansvarig
0498-258831
ernst.wiman@strandhotel.se
Grupp & Konferensbokning

0498-258801
bokningen@strandhotel.se
Sofia Munkhammar
Sales & Marketing Director
0707 70 00 60
sofia.munkhammar@strandhotel.se
Anders Lickhammer 
KAM / Key Account Manager
0498-258828
anders.lickhammer@strandhotel.se
Fredrika Kraft 
Ekonomichef
0498-258824
fredrika.kraft@strandhotel.se
Lina Gren 
Revenue Manager
0498-258823
lina.gren@strandhotel.se
Sebastian Swande 
Chief Technology Officer
076-948 85 11
sebastian.swande@strandhotel.se
Frank Lindstedt 
Food & Beverage Manager
0498-258819
frank.lindstedt@strandhotel.se 
Best Western Strand Hotel

Hitta hit!

Strand Hotel i Visby AB
Strandgatan 34
621 56 Visby
Org.nr: 556210-6483

Telefon 0498-25 88 00,
Fax 0498-25 88 11

E-mail: info@strandhotel.se
www.strandhotel.se
 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2018 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.