Best Western Strand Hotel
Facebook Google Plus Instagram

Din åsikt är mycket viktig för oss

Enkäten tar 5-7 minuter

Best Western Rewards-medlemmar får 250 poäng som tack för hjälpen

Best Western Strand Hotel

Hanna Wiman                       
VD
0498-258830
hanna.wiman@strandhotel.se
Ernst Wiman                       
Vice VD, IT-Ansvarig
0498-258831
ernst.wiman@strandhotel.se
Grupp & Konferensbokning

0498-258801
bokningen@strandhotel.se
Adam Jacobsson
Sales & Marketing Director
0498-258840
adam.jacobsson@strandhotel.se
Anders Lickhammer 
KAM / Key Account Manager
0498-258828
anders.lickhammer@strandhotel.se
Helen Sundqvist 
Revenue Manager
0498-258823
helen.sundqvist@strandhotel.se
Fredrika Fältman 
Ekonomi
0498-258824
fredrika.faltman@strandhotel.se
Frank Lindstedt 
Food & Beverage Manager
0498-258819
frank.lindstedt@strandhotel.se 
Best Western Strand Hotel

Hitta hit!

Strand Hotel i Visby AB
Strandgatan 34
621 56 Visby
Org.nr: 556210-6483

Telefon 0498-25 88 00,
Fax 0498-25 88 11

E-mail: info@strandhotel.se
www.strandhotel.se
 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2017 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse